Holztiger figurky

DŘEVĚNÉ FIGURKY ZVÍŘÁTEK A POSTAVIČEK HOLZTIGER

Nejkrásnější dřevěné figurky zvířátek všeho druhu, postaviček, figurek k betlému najdete pod značkou Holztiger. Všechny figurky jsou ručně opracované a malované zdravotně nezávadnými barvami. A hlavně - jsou krásné a příjemné do ruky.

4_1

Dřevěná zvířátka Holztiger nás nadchla na první pohled a co teprve, když jsme je poprvé drželi v ruce. Krásně zpracované postavičky, perfektně namalované detaily příjemnými barvami.

3

Zvířátka lze použít jak ke hře, která nikdy nekončí, tak i jako dekoraci o Velikonocích nebo Vánocích. V nabídce máme i figurky pro sestavení Vánočního Betléma, který dodá Vašim Vánocům ještě hezčí atmosféru.

Vybírat si můžete mezi zvířátky z celého světa. Vytvoříte si tak svět plný exotických zvířátek, zvířátek z lesa nebo třeba dvorku u babičky na venkově.

5

6

Naše děti si zvířátka moc oblíbily a nejraději si s nimi hrají společně se stavebnicemi Walachia. Jsou jejich skvělým doplňkem, proto i tyto stavebnice si nenechte v nabídce ujít.

Pokud byste rádi Holztiger zvířátka zabydleli opravdu noblesně, vybrat si můžete hned z několika příbytků, ve kterých budou jako doma.

V nabídce najdete také velikou Noemovu archu, která všechna Vaše zvířátka zachrání a odveze do bezpečí. Je to obrovská masivní dřevěná loď, která se hodí do dětských skupin, školek a tam, kde je pro hraní i dostatek místa.

1_1

Věřím, že už není o čem přemýšlet a nezbývá, než si vybrat ta svá zvířátka, se kterými zažijete spoustu dobrodružství.

4_1