Jak zabavit děti na oslavě

Jak zabavit děti na oslavě narozenin nebo svatbě?

Dospěláci přicházejí na oslavu s tím, že si ji chtějí užít a malí účastníci oslav se také chtějí bavit. Je na organizátorech, aby byli všichni spokojení. A může to být oříšek.

Připravujete narozeninovou oslavu, na které budou i děti a potřebujete je zabavit? Nechcete najímat animátora a přitom Vám záleží na tom, aby se malí návštěvníci nenudili?

Tipů na společenské hry jako židličkovaná, opičí dráhy apod. najdete na internetu spoustu. V tomto článku se spíše zaměříme na zábavu, která je méně náročná na prostor a organizaci dospělými přímo na místě. Ne, že by si děti organizovaly vše samy, ale spíše nepotřebují neustálou kooridnaci. Stačí dětem vytvořit jejich zázemí a právě v tomto článku máte tipy na to, co by v něm mohlo být.

Když je oslava na zahradě, v parku nebo v přírodě

V tom případě věnujte pozornost našim hrám do přírody, které nabízí nespočet možností. Vybrat si můžete z různých pohybových aktivit, kde děti protáhnout své tělo a zasoutěží si. Velmi oblíbený je petanque, hod na cíl nebo chůze na dřevěných tlapách. Pokud tyto hry nemáte doma, pořídíte je u nás v obchůdku a určitě najdou spoustu dalších příležitostí k využití.

petanque

Venku si děti mohou zahrát i originální hry s kartami určenými pro objevování přírody a úkoly na ven. Mezi těmito hrami lze vybrat i jiné typy her vhodných pro hraní v dětském kolektivu na oslavách. Hry mají jednoduchá pravidla a mohou je hrát i děti samy bez pomoci dospělých.

Dummy_bear_hura_ven

Pro větší děti máme skvělý tip na celou škálu pokročilých kreativních sad, kde si mohou sestavit příšerky Terra Kids či vyřezat zvířátka ze dřeva a pomocí pastelek nebo temperových barev jim následně vdechnout život. Těmito sadami zabavíte hlavně starší kluky, což bývá leckdy oříšek, pokud není na místě možnost nachystat minifotbálek.

Návrh bez názvu - 2024-07-04T205841.197

Zábava pro děti při oslavě v interiéru

Celá bohatá kategorie nápadů, která může dětem poskytnout dlouhodobou zábavu, jsou naše dřevěné obrázky z překližky. V nabídce najdete i velké sady, které vycházejí cenově velmi přijatelně a děti si z nich vyrobí spoustu výrobků.

K nim potřebujete už jen barvičky vlastního výběru a každý umělec či umělkyně mohou s pomocí štětce nebo pastelek vyjádřit svůj tvůrčí potenciál a vytvořit tak hezkou vzpomínku pro rodiče, prarodiče nebo své budoucí já.

drevene_vyrezy_tvoreni

Kromě zvířátek a předmětů běžného života nabízíme také velké množství vánočních ozdob, jejichž vybarvování může dětem skvěle posloužit například k zahnání nudy na svátečním večírku před Vánocemi či mezi svátky.

Když si k obrázků pořídíte ještě špejle, magnety oboustranné samolepky, najdou výřezy i další širší uplatnění.

Ve výtvarných potřebách u nás najdete vše, co k malování a tvoření potřebujete. A když jsem u těch výtvarných potřeb, ráda bych Vás upozornila na prstové barvy.

Menší děti ( ke kterým tím pádem patřím i já:-)), nadchnete prstovými barvami. My máme moc rádi prstové barvy LUMA. Jsou krásně syté, dobře se s nimi tvoří a hlavně jdou bezpečně vyprat z oblečení:-)

malovani_prstove_barvy

 

Pro aktivity v interiéru jsou vydařené i celé kreativní sady, s nimiž se dítě dokáže zabavit na poměrně dlouhou dobu, a, jak už název kategorie napovídá, rozvíjet mohou přitom svou kreativitu.

Starší i mladší děti mohou například malovat nebo vybarvovat podle čísel, pracovat s barevným pískem či rozmanitými nálepkami, vyrobit si vlastní náramek z korálků nebo si postavit dřevěné figurky lesních tvorů. Variabilita všech jmenovaných typů her zajišťuje, že si svého favorita dokáže vybrat opravdu každý, i ten nejnáročnější účastník party a stejně tak si vybere i ten, kdo jindy tvoření moc nevyhledává.

Způsobů, jak zabavit dítě na oslavě, je jistě mnoho, avšak věříme, že právě originalita a jedinečnost našich produktů zajistí nejen komfortní přečkání větších společenských událostí, ale také dlouhodobou oblíbenost dětí všech věkových kategorií. Podívejte se na náš e-shop a vyberte si i Vy!

Pokud přesto váháte nebo přemýšlíte nad něčím, co jste u nás nenašli, napište nám a dáme hlavy dohromady:-)

Přejeme Vám, aby se děti na Vaší oslavě nenudily odnesly si krásný zážitek stejně jako jejich dospělí parťáci.

2

Tvoreni_na_oslave