PlanToys sčítání, odčítání, násobení 1-20

Kód: 97/B69
959 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná sada počítání pro první seznamování dětí s čísly. Hodí se i prvňáčkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se sadou Sčítání, odčítání a násobení 1-20 značky PlanToys se hravě dozvíte výsledek kolik je třeba 5 plus 8.

Krásná dřevěná sada pomáhá dětem rozvíjet jejich porozumění základnímu sčítání, odčítání a násobení s čísly 1-20. Přiřaďte počet kolíčků na hracích deskách k číslům zobrazeným na základně.

Kromě vlastního počítání trénují děti logické uvažování, jemné motorické dovednosti, koncentraci, koordinaci i slovní zásobu. Skvělá hra, díky které se čísla stanou zábavou. Návod ke hře je součástí balení. 

Vyrobeno v Thajsku udržitelným způsobem z kaučukovníku, bez chemických látek, pomocí lepidel bez formaldehydu, organickými pigmenty a barvivy na vodní bázi.

Rozměry: 22,8 cm x 7 cm x 1,2 cm (podnos)

Vhodné pro děti od 3 let.

 

PLAN TOYS

Plan Toys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Počítání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.62 kg
Pro koho: kluci, holky, uni
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let
Výrobce: Plan Toys

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: