PlanToys Zeleninová zahrádka + Dřevěná omalovánka ZDARMA

Kód: 97/B65
669 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení

Malá zahrádka pro zábavnou hru dětí i jako doplněk k domečku pro panenky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miniaturní zeleninová zahrádka je vhodným doplňkem k domečku pro panenky, nebo pro všechny malé milovníky zahradničení.

Jednotlivé části zeleniny lze ze záhonků vyndat a opět zasadit zpět. Pěstujte zeleninu, trénujte spolu s dětmi jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka, trpělivost, představivost a slovní zásobu.

Rozměry: 4 cm x 10 cm x 2 cm.

Vhodné pro děti od 3 let.

 

PLAN TOYS

Plan Toys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení domečku pro panenky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.37 kg
Pro koho: kluci, holky, uni
Věk: od 3 let, od 4 let, od 5 let
Výrobce: Plan Toys
Materiál: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: