Hračky do školky

Odesíláme do 24 hodin (1)

Náš skládek je plný krásných hraček, her a stavebnic, které si děti v jeslích, školkách, dětských skupinách a školních družinách rychle oblíbí.

Právě pro předškolní a školní zařízení jsme připravili speciální program a nabízíme Vám výhodnější podmínky nákupu a výjimečné slevové akce.

Jak mít nákup pro školky a školy levnější?

1) Registrujte se do našeho e-shopu a po přihlášení vyplňte jako firemní údaje údaje o Vaší školce nebo škole včetně platného IČ.

Název (300 x 60 px) (10)

2) Po registraci nám prosím odešlete e-mail ze školní e-mailové adresy (s doménou školy nebo z e-mailu uvedeného na webu školky/školy) na adresu info"zavináč"pandatel.cz a požádejte nás o zařazení do programu pro školy a školky.

Co nejdříve Vás do programu zařadíme a výhodnějším nákupům už nic nebrání.

Odesíláme do 24 hodin

Pro koho je program určený?

Do programu zaregistrujeme všechna zařízení, která se věnují dětem. Tedy kromě školek a škol, je určený i pro dětské skupiny, jesle, dětské domovy a další zařízení zřízená pro děti.

Jaké budete mít výhody?

Na této stránce a formou newsletterů se budete dozvídat o aktuálních slevových akcích a nabídkách určených pro registrované do programu.

Kromě toho budete již po registraci mít všechno nabízené zboží automaticky levnější o 2% oproti cenám na e-shopu.

Poté, co u nás utratíte za posledních 12 měsíců v souhrnu více než 15.000 Kč, dodatečná sleva se Vám zvýší na 5%.

Chcete něco speciálního nebo větší množství?

Chcete připravit speciální nabídku pro větší množství nakoupeného zboží nebo objednat zboží, které od dodavatele zatím nemáme? Rádi Vám nabídku připravíme.

 

 3 - 7 ks (4)