JANOD Malování podle čísel - PTÁCI - věk 7+

Kód: 929
349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Sada pro malování podle čísel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zkoušeli jste malování podle čísel?

Tato nápaditá technika umožňuje dětem vytvářet krásné malby jednoduše podle pokynů.
Kreativní sada od značky JANOD obsahuje 2 krásné obrázky, které mohou děti ve věku 7 a více let vyzdobit akvarelovými barvami. 
Chytrou součástí je také rám, který lze namalovat na míru tak, aby ladil s jinými obrázky. Paleta 15 akvarelových barev, houba a vodní štětec dělají z této sady originální a ucelenou aktivitu. Vysvětlující brožurka označuje barvu odpovídající každému číslu.
Jako praktická pomůcka poslouží i krabice, která se promění ve stojan, aby byla činnost jednodušší! Děti si při této umělecké a řemeslné aktivitě rozvinou své jemné motorické dovednosti a trpělivost. Každý obraz děti zabaví na dobré 3 hodiny.
Malování podle čísel je opravdu velmi jednoduché! Jednoduše se držíte rozpisu podle čísel, malujete na šablonu a postupně se kocháte tím, jak Vám pod rukama vzniká krásně barevný obraz. Jde vlastně o dobrodružství, kdy z původně bezbarvého plátna s nějakými čarami a čísly vznikne trpělivým úsilím opravdový obraz, který se nebudete stydět pověsit jako dekoraci do dětského pokoje.

Obsah: paleta s vodovými barvami, speciální plnitelný štětec, 2 obrázky na vymalování

Tato sada rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm
Doporučený věk: 7+

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské kreslení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Pro koho: kluci, holky, uni
Výrobce: JANOD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: