JANOD Malování podle čísel - LESNÍ ZVÍŘATA - věk 7+

Kód: 992
309 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Sada pro malování podle čísel s tematikou dvou lesních zvířat

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zkoušeli jste malování podle čísel? Tato nápaditá technika umožňuje dětem vytvářet krásné malby jednoduše podle pokynů.
Kreativní sada od značky JANOD obsahuje 2 krásné obrázky, které mohou děti ve věku 7 a více let vyzdobit akvarelovými barvami. Na prvním obrázku je veverka a na druhém liška.
Praktickou součástí je také rám, který lze namalovat na míru tak, aby ladil s jinými obrázky. Paleta 15 akvarelových barev, houba a vodní štětec dělají z této sady originální a ucelenou aktivitu. Vysvětlující brožurka označuje barvu odpovídající každému číslu. Jeden ze dvou obrazů se může pochlubit pozlacenými efekty, které výtvory ještě více zkrášlují.
Jako praktická pomůcka poslouží i krabice, která se promění ve stojan, aby byla činnost jednodušší! Děti si při této umělecké a řemeslné aktivitě rozvinou své jemné motorické dovednosti a trpělivost. Každý obraz děti zabaví na dobré 3 hodiny.
Malování podle čísel je opravdu velmi jednoduché! Jednoduše se držíte rozpisu podle čísel, malujete na šablonu a postupně se kocháte tím, jak Vám pod rukama vzniká krásně barevný obraz. Jde vlastně o dobrodružství, kdy z původně bezbarvého plátna s nějakými čarami a čísly vznikne trpělivým úsilím opravdový obraz, který se nebudete stydět pověsit jako dekoraci do dětského pokoje.

Obsah: paleta s vodovými barvami, speciální plnitelný štětec, 2 obrázky na vymalování (1 se zlatým potiskem), rámeček.

Tato sada rozvíjí a podporuje tvoření, dovednost a představivost u dětí. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.
Rozměry balení: 19,5 x 0,1 x 23,5 cm
Doporučený věk: 7+

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvoření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Pro koho: kluci, holky, uni
Věk: od 6 let, od 8 let
Výrobce: JANOD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francouzská společnost JANOD byla založena v roce 1970 Luisem Janodem a je výrobcem vysoce kvalitních zejména dřevěných hraček a her. Nás hry a hračky JANOD okouzlily na první pohled a naše děti nepřestaly bavit ani po letech hraní.

Hračky JANOD jsou dokonalé svým nadčasovým designem, vysokou kvalitou zpracování a originalitou. V široké nabídce promyšlených edukačních hraček nechybí nádherné puzzle různých úrovních složitosti, magnetické hračky i celé kreativní sady pro zábavné tvoření.

Hry a hračky od firmy JANOD podporují procvičování jemné motoriky u malých dětí přibližně od 1 roku.

Dřevěné hračky JANOD jsou vyrobeny z FSC® certifikovaného dřeva a dalších bezpečných materiálů i pro nejmenší děti.

Jelikož máme s těmito hračkami nejlepší osobní zkušenosti, nemohou v námi nabízeném sortimentu chybět.