Světový den her

Víte, že hry mají od roku 1999 svůj Světový den her. Svátek her připadá na 28. května a můžete ho využít jako prima příležitost sejít se s přáteli a zahrát si nějakou zábavnou hru. Nebo třeba doma s dětmi a partnerem. Každopádně hraní her je zábava a příjemné trávení volného času.

J02757_2

Kdo si hraje, nezlobí! A já jsem přesvědčená, že hraní dokonale brzdí stárnutí! V nabídce u nás najdete hry na doma nebo i na ven, na zahradu.

Hry na doma jsou vděčným společníkem při nepříznivém počasí nebo třeba když marodí malý neposeda. V nabídce najdete hry pro malé i větší děti. Všechny námi nabízené hry jsou z kvalitních materiálů.

J05318_Janod_Senzoricke_pexeso_1pyra

U nás doma si rádi skládáme společně puzzle. Děti vytvořily už několik verzí, jak společně skládáme puzzle. Střídáme se - každý jeden dílek nebo se dílky rozdělí na hromádky a závodíme, kdo má první vyskládanou svoji hromádku. Takže i puzzle může být společenskou hrou. V naší nabídce najdete spoustu překrásných puzzle!

Puzzle   Návrh bez názvu - 2023-04-14T103100.013

A když je venku krásně, neváhejte a utečte si zahrát třeba pétanque... nebo kuželky. I tyto vymoženosti u nás najdete v kategorii Hry do přírody.

Každopádně Vám přeji, ať máte hravé dny nejen na Světový den her!